
i31-DC
- Število koles: 3
- Kot zlaganja 60 stopinj
- Foldable
- Pomoč pri parkiranju
Zmagovalci testov
Značilnosti in slike
- Enostavna in enostavna pritrditev na vlečno kljuko zahvaljujoč patentiranemu hitremu spenjalniku brez vzvoda IQ
- Patentirani, odstranljivi distančniki z enoročnim upravljanjem
- Nove, ekstra široke tirnice za kolesa za širino pnevmatik do 4,5 palcev
- Zložljiva kolesna tirnica in svetlobna enota
- Sistem z ragljo za varno pritrditev koles na tirnico koles
- Priročno aktiviranje funkcije zlaganja z nožno ročico
- Ročica za hitro pritrditev širokega podpornega okvirja
- Naprava proti kraji s podobnim ključem
- Nizka teža za visoko udobje nošenja in veliko nosilnost
Tehnični podatki

Majhna zložljiva velikost 
Zelo enostavna montaža 
Montaža brez orodja 
Naprava proti kraji 
Združljivo z električnimi kolesi

| Tehnični podatki | i31-DC |
|---|---|
| Št. artikla | 15910-DC |
Število koles Koliko koles se lahko prevaža na nosilcu za kolesa na vlečni kljuki. | 3 |
| Združljivo z električnimi kolesi | Da |
| Dimenzije (ŠVV) | 118 x 84 x 71 cm |
| Dimenzije zloženega (ŠVV) | 61 x 21 x 76 cm |
| Teža | 16 kg |
Največja obremenitev obremenitev vlečne kljuke Obremenitev vlečne kljuke is je pokazatelj nosilnosti vlečne kljuke.Registrirana obremenitev vlečne kljuke je navedena v prometnem dovoljenju pod točko 13 in jo je treba dosledno upoštevati. Obremenitev vlečne kljuke je vedno odvisna od vozila in se zato lahko razlikuje od tipa do tipa. Ni pomembno za nosilce na prtljažnih vratih. | Vrednost D = "0 kN" ali najmanj "5,3 kN": Navpična obremenitev - lastna teža (nosilec vlečne kljuke) = maks. koristna obremenitev Pozor: Upoštevajte največjo nosilnost nosilca za vlečno kljuko. |
| Največja nosilnost | 54 kg (Obremenitev kolesne tirnice = maks. 30 kg) |
Največja medosna razdalja kolesa Opisuje razdaljo od pesta sprednjega kolesa do pesta zadnjega kolesa.NOTE : Glede na medosno razdaljo kolesa lahko pesto kolesa štrli čez kolesno tirnico nosilca vlečne kljuke. | 130 cm |
Tileable s kolesi na sebi Kot zlaganja 60°: zadostuje za skoraj vse limuzine, karavane station , športne terence. | 60 stopinj |
| Premer okvirja kolesa | okrogle cevi do 75 mm ali Ovalna cev 75 x 45 mm |
| Zaklepljivo | Da |
| Zaklepljiva prikolica | Da |
Železniška vrzel Na splošno opisuje razdaljo od središča kolesne tirnice do središča kolesne tirnice. | 190 / 180 mm |
| Razdalja od središča vlečne krogle do središča prve kolesarske tirnice | 16 cm |
| Odobritev EuroBE / TÜV in DEKRA | Da |
Največja širina koles kolesa NOTE : Glede na širino pnevmatike se lahko zgodi, da pnevmatike stojijo le na robovih kolesarskih tirnic. | 2,8" (približno 7 cm) 4,5" (približno 11 0,5 cm)* *s kompletom za predelavo zobatega traku (neobvezno) |
| Kakovosten izdelek, izdelan v Nemčiji | Da |
Navodila za sestavljanje i31-DC
Dodatki
- Transportna torba / i-Serie i31Številka artikla 19850
Transportna torba / i-Serie za Uebler nosilec vlečne kljuke i31
- Dovozna rampa z naletno ograjo / Serija i, F in HŠtevilka artikla 19950
Zložljivo; vključuje torbo.
- Distančnik z zobatim trakom za 1. koloŠtevilka artikla 19960
Snemljiva; zaklepljiva; z zaščito iz karbonskih vlaken;
Za vse okvirje koles (vključno s škatlastimi okvirji) do 120 x 80 mm. - Distančnik z zobatim trakom za drugo kolo (za nosilec za 3 kolesa)Številka artikla 19980
Snemljiva; zaklepljiva; z zaščito iz karbonskih vlaken;
Za vse okvirje koles (vključno s škatlastimi okvirji) do 120 x 80 mm - Abstandshalter mit Zahnband für 3./4. Fahrrad (von Rad zu Rad)Številka artikla 19990
Zaklepljivo; z zaščito pred ogljikom.
Za vse okvirje koles (vključno s škatlastimi okvirji) do 120 x 80 mm.
Rezervni deli
- Objemka za distančnikeŠtevilka artikla E1055
19610, 19620, 19630, 19880, 19890, 19900
- Leča zadnje luči (leva)Številka artikla E1872
i21 , i21 S , i21 Z, i31 , i31 Z , i41 S , i21 -DC, i21 Z-DC , i31-DC , i31 Z-DC , i41 S-DC , F14 , F24 , F34
- Leča zadnje luči (desna)Številka artikla E1873
i21 , i21 S , i21 Z, i31 , i31 Z , i41 S , i21 -DC, i21 Z-DC , i31-DC , i31 Z-DC , i41 S-DC , F14 , F24 , F34
- Držalo za registrsko tablicoŠtevilka artikla E1863
i21 , i31 (ni za različice DC)
- Priključek luči (desno)Številka artikla E1866
i21 , i31 , i21 -DC, i31-DC , F14 , F24 , F34
- Priključek za luči (levo)Številka artikla E1871
i21 , i31 , i21 -DC, i31-DC , F14 , F24 , F34
- Nadomestni ključi (1 komplet = 2 kosa)Številka artikla E1550
Prosim, navedite številko zaprtja.
















