
i31-DC
- Počet kol: 3
- Úhel sklápění 60 stupňů
- Foldable
- Parkovací asistent
Vítězové testů
Funkce a obrázky
- Jednoduché a bezproblémové upevnění k tažnému zařízení díky bezpákovému, patentovanému rychloupínacímu uzávěru IQ
- Patentované, odnímatelné distanční podložky s ovládáním jednou rukou
- Nové, extra široké lišty kol pro šířku pneumatik až 4,5 palce
- Skládací kolejnice a světelná jednotka
- Ráčna pro bezpečné upevnění kol k kolejnici
- Pohodlná aktivace skládací funkce nožní pákou
- Rychloupínací páka pro upevnění širokého nosného rámu
- Zařízení proti krádeži s podobným klíčem
- Nízká hmotnost pro vysoké pohodlí při nošení a velké užitečné zatížení
Technické údaje

Malá skládací velikost 
Extra jednoduchá montáž 
Montáž bez použití nářadí 
Zařízení proti krádeži 
Kompatibilní s elektrokoly

| Technické údaje | i31-DC |
|---|---|
| Číslo článku | 15910-DC |
Počet kol Kolik kol lze přepravovat na nosiči kol na tažné zařízení. | 3 |
| Kompatibilní s elektrokoly | Ano |
| Rozměry (ŠxV) | 118 x 84 x 71 cm |
| Rozměry ve složeném stavu (ŠxVxH) | 61 x 21 x 76 cm |
| Hmotnost | 16 kg |
Maximální zatížení zatížení tažného zařízení Zatížení tažného zařízení is je ukazatelem nosnosti tažného zařízení.Registrované zatížení tažného zařízení je uvedeno v technickém průkazu vozidla v bodě 13 a musí být přísně dodržováno. Zatížení tažného zařízení vždy závisí na vozidle, a proto se může lišit typ od typu. Není relevantní pro nosiče na zadních dveřích. | Hodnota D = „0 kN“ nebo min. „5,3 kN“: Svislé zatížení - vlastní hmotnost (podpěra tažného zařízení) = max. užitečné zatížení Pozor: Dodržujte maximální nosnost nosiče na tažné zařízení. |
| Maximální nosnost | 54 kg (Zatížení kolejnice = max. 30 kg) |
Maximální rozvor kola Popisuje vzdálenost od náboje předního kola k náboji zadního kola.NOTE : V závislosti na rozvoru kola může náboj kola vyčnívat za lištu kola nosiče tažného zařízení. | 130 cm |
Tileable s koly na sobě Úhel složení 60°: dostatečný pro téměř všechny limuzíny, kombi station a SUV. | 60 stupňů |
| Průměr rámu kola | kulaté trubky až do 75 mm nebo Oválná trubice 75 x 45 mm |
| Uzamykatelné | Ano |
| Uzamykatelný přívěs | Ano |
Železniční mezera Obecně popisuje vzdálenost od středu kolejnice kola ke středu kolejnice kola. | 190 / 180 mm |
| Vzdálenost od středu tažné koule ke středu první kolejnice jízdního kola | 16 cm |
| Schválení EuroBE / TÜV a DEKRA | Ano |
Maximální šířka kola jízdního kola NOTE : V závislosti na šířce pneumatiky se může stát, že pneumatiky stojí pouze na okrajích kolejnic jízdního kola. | 2,8" (přibližně 7 cm) 4,5" (přibližně 11 0,5 cm)* *s přestavbovou sadou na ozubený pás (volitelné) |
| Kvalitní výrobek vyrobený v Německu | Ano |
Montážní návod i31-DC
Příslušenství
- Přepravní taška / i-Serie i31Číslo článku 19850
Přepravní taška / i-Serie pro Uebler nosič tažného zařízení i31
- Nájezdová rampa s nájezdovou lištou / Řada i, F a HČíslo článku 19950
Skládací; včetně tašky.
- Distanční podložka s ozubeným pásem pro 1 jízdní koloČíslo článku 19960
Odnímatelné; uzamykatelné; s ochranou z uhlíkových vláken;
Pro všechny rámy jízdních kol (včetně krabicových rámů) do rozměrů 120 x 80 mm. - Distanční podložka s ozubeným páskem pro 2. jízdní kolo (pro nosič 3 kol)Číslo článku 19980
Odnímatelné; uzamykatelné; s ochranou z uhlíkových vláken;
Pro všechny rámy jízdních kol (včetně krabicových rámů) do rozměrů 120 x 80 mm - Abstandshalter mit Zahnband für 3./4. Fahrrad (von Rad zu Rad)Číslo článku 19990
Uzamykatelné; s ochranou proti uhlíku.
Pro všechny rámy jízdních kol (včetně krabicových rámů) do rozměru 120 x 80 mm.
Náhradní díly
- Svorka pro distanční podložkyČíslo článku E1055
19610, 19620, 19630, 19880, 19890, 19900
- Kryt zadního světla (levý)Číslo článku E1872
i21 , i21 S , i21 Z, i31 , i31 Z , i41 S , i21 -DC, i21 Z-DC , i31-DC , i31 Z-DC , i41 S-DC , F14 , F24 , F34
- Kryt zadního světla (pravý)Číslo článku E1873
i21 , i21 S , i21 Z, i31 , i31 Z , i41 S , i21 -DC, i21 Z-DC , i31-DC , i31 Z-DC , i41 S-DC , F14 , F24 , F34
- Držák registrační značkyČíslo článku E1863
i21 , i31 (neplatí pro varianty DC)
- Připojení světla (vpravo)Číslo článku E1866
i21 , i31 , i21 -DC, i31-DC , F14 , F24 , F34
- Připojení světla (vlevo)Číslo článku E1871
i21 , i31 , i21 -DC, i31-DC , F14 , F24 , F34
- Náhradní klíče (1 sada = 2 kusy)Číslo článku E1550
Prosím o uveďte číslo uzavření.
















