
i31-DC
- Počet bicyklov: 3
- Uhol skladania 60 stupňov
- Foldable
- Parkovací asistent
Víťazi testov
Funkcie a obrázky
- Jednoduché a bezproblémové upevnenie na ťažné zariadenie vďaka bezpákovému, patentovanému rýchloupínaciemu uzáveru IQ
- Patentované, odnímateľné dištančné vložky s ovládaním jednou rukou
- Nové, extra široké lišty na kolesá pre šírku pneumatík až 4,5 palca
- Skladacia koľajnica s kolesami a svetelná jednotka
- Račňový systém pre bezpečné upevnenie koliesok k lište kolesa
- Pohodlná aktivácia funkcie skladania nožnou pákou
- Rýchloupínacia páka na upevnenie širokého nosného rámu
- Zariadenie proti krádeži s rovnakým kľúčom
- Nízka hmotnosť pre vysoký komfort nosenia a veľké užitočné zaťaženie
Technické údaje

Malá skladacia veľkosť 
Extra jednoduchá montáž 
Montáž bez použitia náradia 
Zariadenie proti krádeži 
Kompatibilné s elektrobicyklami

| Technické údaje | i31-DC |
|---|---|
| Číslo článku | 15910-DC |
Počet bicyklov Koľko bicyklov je možné prepravovať na nosiči bicyklov na ťažné zariadenie. | 3 |
| Kompatibilné s elektrobicyklami | Áno |
| Rozmery (ŠVV) | 118 x 84 x 71 cm |
| Rozmery v zloženom stave (ŠVV) | 61 x 21 x 76 cm |
| Hmotnosť | 16 kg |
Maximálne zaťaženie zaťaženie ťažného zariadenia Zaťaženie ťažného zariadenia is je ukazovateľom nosnosti ťažného zariadenia.Registrované zaťaženie ťažného zariadenia nájdete v osvedčení o evidencii vozidla v bode 13 a musí sa prísne dodržiavať. Zaťaženie ťažného zariadenia vždy závisí od vozidla, a preto sa môže líšiť v závislosti od typu. Netýka sa nosičov na zadných dverách. | Hodnota D = „0 kN“ alebo min. „5,3 kN“: Vertikálne zaťaženie - vlastná hmotnosť (podpera ťažného zariadenia) = max. užitočné zaťaženie Pozor: Dodržujte maximálnu nosnosť nosiča na ťažné zariadenie. |
| Maximálna nosnosť | 54 kg (Zaťaženie koľajnice kolesa = max. 30 kg) |
Maximálny rázvor bicykla Opisuje vzdialenosť od náboja predného kolesa k náboju zadného kolesa.NOTE : V závislosti od rázvoru bicykla môže náboj bicykla prečnievať za koľajnicu kolesa nosiča ťažného zariadenia. | 130 cm |
Tileable s bicyklami na nohách Uhol skladania 60°: postačujúci pre takmer všetky limuzíny, kombi station , SUV. | 60 stupňov |
| Priemer rámu bicykla | okrúhla rúra do 75 mm alebo Oválna trubica 75 x 45 mm |
| Uzamykateľné | Áno |
| Uzamykateľný príves | Áno |
Železničná medzera Vo všeobecnosti opisuje vzdialenosť od stredu koľajnice kolesa k stredu koľajnice kolesa. | 190 / 180 mm |
| Vzdialenosť od stredu ťažnej gule k stredu 1. koľajnice bicykla | 16 cm |
| Schválenie EuroBE / TÜV a DEKRA | Áno |
Maximálna šírka kolesa bicykla NOTE : V závislosti od šírky pneumatiky sa môže stať, že pneumatiky stoja iba na okrajoch koľajníc bicykla. | 2,8" (približne 7 cm) 4,5" (približne 11 0,5 cm)* *so súpravou na konverziu ozubeného pásu (voliteľné) |
| Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku | Áno |
Montážny návod i31-DC
Príslušenstvo
- Prepravná taška / i-Serie i31Číslo článku 19850
Prepravná taška / i-Serie pre Uebler nosič ťažného zariadenia i31
- Nájazdová rampa s nájazdovou koľajnicou / Séria i, F a HČíslo článku 19950
Skladacie; vrátane tašky.
- Dištančná podložka s ozubeným pásom pre 1 bicykelČíslo článku 19960
Odnímateľné; uzamykateľné; s ochranou z uhlíkových vlákien;
Pre všetky rámy bicyklov (vrátane skriňových rámov) do rozmeru 120 x 80 mm. - Dištančná podložka s ozubeným pásom pre 2. bicykel (pre nosič 3 bicyklov)Číslo článku 19980
Odnímateľné; uzamykateľné; s ochranou z uhlíkových vlákien;
Pre všetky rámy bicyklov (vrátane skriňových rámov) do 120 x 80 mm - Abstandshalter mit Zahnband für 3./4. Fahrrad (von Rad zu Rad)Číslo článku 19990
Uzamykateľné; s ochranou proti uhlíku.
Pre všetky rámy bicyklov (vrátane skriňových rámov) do rozmeru 120 x 80 mm.
Náhradné diely
- Svorka pre dištančné podložkyČíslo článku E1055
19610, 19620, 19630, 19880, 19890, 19900
- Šošovka zadného svetla (ľavá)Číslo článku E1872
i21 , i21 S , i21 Z, i31 , i31 Z , i41 S , i21 -DC, i21 Z-DC , i31-DC , i31 Z-DC , i41 S-DC , F14 , F24 , F34
- Šošovka zadného svetla (pravá)Číslo článku E1873
i21 , i21 S , i21 Z, i31 , i31 Z , i41 S , i21 -DC, i21 Z-DC , i31-DC , i31 Z-DC , i41 S-DC , F14 , F24 , F34
- Držiak na evidenčné číslo vozidlaČíslo článku E1863
i21 , i31 (nie pre varianty DC)
- Pripojenie svetla (vpravo)Číslo článku E1866
i21 , i31 , i21 -DC, i31-DC , F14 , F24 , F34
- Pripojenie svetla (vľavo)Číslo článku E1871
i21 , i31 , i21 -DC, i31-DC , F14 , F24 , F34
- Náhradné kľúče (1 sada = 2 kusy)Číslo článku E1550
Prosím, uveďte číslo uzávierky.
















