
Priključna naprava za nosilec koles Uebler
X21 S
- Število koles: 2
- Kot zlaganja 60 stopinj
- Foldable
- Brez pomoči pri parkiranju
Značilnosti in slike
- Lahek in kompakten v zloženem stanju, kar omogoča enostavno rokovanje in shranjevanje.
- Patentirana vzvodna ključavnica
- Kolesna tirnica se enostavno zloži zaradi integriranega ročaja
- Izjemno priročno zlaganje nosilke z velikim nožnim pedalom
- Varen prevoz skoraj vseh vrst koles in električnih koles
- Nizka teža za visoko udobje nošenja in veliko nosilnost
- Odstranljivi distančniki z upravljanjem z eno roko
- Prednastavljena hitra pritrdilna sponka za enostavno in varno napenjanje nosilca nosilca
- Sistem z ragljo za varno pritrditev kolesnih pnevmatik, centriran na tirnici kolesa
- Dizajnerske svetilke Serie “Eli”, nastavljive po širini
- Naprava proti kraji s podobnim ključem
Tehnični podatki

Majhna zložljiva velikost 
Zelo enostavna montaža 
Montaža brez orodja 
Naprava proti kraji 
Združljivo z električnimi kolesi

| Tehnični podatki | X21 S |
|---|---|
| Št. artikla | 15760 |
Število koles Koliko koles se lahko prevaža na nosilcu za kolesa na vlečni kljuki. | 2 |
| Združljivo z električnimi kolesi | Da |
| Dimenzije (ŠVV) | 119 x 77 x 64 cm |
| Dimenzije zloženega (ŠVV) | 63 x 24 x 64 cm |
| Teža | 14 kg |
Največja obremenitev obremenitev vlečne kljuke Obremenitev vlečne kljuke is je pokazatelj nosilnosti vlečne kljuke.Registrirana obremenitev vlečne kljuke je navedena v prometnem dovoljenju pod točko 13 in jo je treba dosledno upoštevati. Obremenitev vlečne kljuke je vedno odvisna od vozila in se zato lahko razlikuje od tipa do tipa. Ni pomembno za nosilce na prtljažnih vratih. | 36 kg iz SL 50 kg 60 kg od SL 75 kg |
| Največja nosilnost | 60 kg (Obremenitev kolesne tirnice = maks. 30 kg) |
Največja medosna razdalja kolesa Opisuje razdaljo od pesta sprednjega kolesa do pesta zadnjega kolesa.NOTE : Glede na medosno razdaljo kolesa lahko pesto kolesa štrli čez kolesno tirnico nosilca vlečne kljuke. | 130 cm |
Tileable s kolesi na sebi Kot zlaganja 60°: zadostuje za skoraj vse limuzine, karavane station , športne terence. | 60 stopinj |
| Premer okvirja kolesa | okrogle cevi do 75 mm ali Ovalna cev 75 x 45 mm |
| Zaklepljivo | Da |
| Zaklepljiva prikolica | Da |
Železniška vrzel Na splošno opisuje razdaljo od središča kolesne tirnice do središča kolesne tirnice. | 220 mm |
| Razdalja od središča vlečne krogle do središča prve kolesarske tirnice | 16 cm |
| Odobritev EuroBE / TÜV in DEKRA | Da |
Največja širina koles kolesa NOTE : Glede na širino pnevmatike se lahko zgodi, da pnevmatike stojijo le na robovih kolesarskih tirnic. | 2,8" (približno 7 cm) 4,5" (približno 11 0,5 cm)* *s kompletom za predelavo zobatega traku (neobvezno) |
| Kakovosten izdelek, izdelan v Nemčiji | Da |
Navodila za sestavljanje X21 S
Dodatki
- Transportna torba / X-Serie X21 SŠtevilka artikla 19670
Transportna torba / X-Serie za Uebler nosilec vlečne kljuke X21 S
- Rampa / Serija P in XŠtevilka artikla 19940
Zložljivo; vključuje torbo.
- Distančnik z zobatim trakom za 1. koloŠtevilka artikla 19960
Snemljiva; zaklepljiva; z zaščito iz karbonskih vlaken;
Za vse okvirje koles (vključno s škatlastimi okvirji) do 120 x 80 mm. - Distančnik z nazobčanim trakom za drugo kolo (za nosilce za 2 kolesi)Številka artikla 19970
Snemljiva; zaklepljiva; z zaščito iz karbonskih vlaken;
Za vse okvirje koles (vključno s škatlastimi okvirji) do 120 x 80 mm.
Rezervni deli
- Objemka za distančnikeŠtevilka artikla E1055
19610, 19620, 19630, 19880, 19890, 19900
- Držalo za registrsko tablicoŠtevilka artikla E1639
X21 S , X31 S, P22 S , P32 S , F22, F32, F32 XL , F42
- Leča zadnje luči (leva)Številka artikla E1636
X21 S , X31 S, P22 S , P32 S , F22, F32, F32 XL , F42
- Leča zadnje luči (desna)Številka artikla E1637
X21 S , X31 S, P22 S , P32 S , F22, F32, F32 XL , F42
- Nosilec svetilke s tečajem (levi)Številka artikla E1645
X21 S , X31 S, X21 S -DC, F22, F32, F32 XL , F42
- Nosilec svetilke s tečajem (desni)Številka artikla E1646
X21 S , X31 S, X21 S -DC, F22, F32, F32 XL , F42
- Komplet zadnjih lučiŠtevilka artikla E1625
Vključno z ročajem svetilke, kablom in vtičem.
X21 S , F22
- Nadomestni ključi (1 komplet = 2 kosa)Številka artikla E1550
Prosim, navedite številko zaprtja.
- Nožna ročica za nosilec vlečne kljukeŠtevilka artikla E1662















