
Spojovací zařízení pro nosič kol Uebler
X21 S
- Počet kol: 2
- Úhel sklápění 60 stupňů
- Foldable
- Bez parkovacího asistenta
Funkce a obrázky
- Lehký a kompaktní ve složeném stavu, což umožňuje snadnou manipulaci a skladování.
- Patentovaný pákový zámek
- Kolečko snadno skládatelné díky integrované rukojeti
- Extrémně pohodlné skládání nosiče pomocí velkého nožního pedálu
- Bezpečná přeprava téměř všech typů jízdních kol a elektrokol
- Nízká hmotnost pro vysoké pohodlí při nošení a velké užitečné zatížení
- Odnímatelné distanční podložky s ovládáním jednou rukou
- Přednastavený rychloupínací systém pro snadné a bezpečné napnutí držáku nosiče
- Ráčna pro bezpečné upevnění pneumatik jízdního kola, vycentrované na kolejnici kola
- Designové lampy Serie „Eli“, nastavitelná šířka
- Zařízení proti krádeži s podobným klíčem
Technické údaje

Malá skládací velikost 
Extra jednoduchá montáž 
Montáž bez použití nářadí 
Zařízení proti krádeži 
Kompatibilní s elektrokoly

| Technické údaje | X21 S |
|---|---|
| Číslo článku | 15760 |
Počet kol Kolik kol lze přepravovat na nosiči kol na tažné zařízení. | 2 |
| Kompatibilní s elektrokoly | Ano |
| Rozměry (ŠxV) | 119 x 77 x 64 cm |
| Rozměry ve složeném stavu (ŠxVxH) | 63 x 24 x 64 cm |
| Hmotnost | 14 kg |
Maximální zatížení zatížení tažného zařízení Zatížení tažného zařízení is je ukazatelem nosnosti tažného zařízení.Registrované zatížení tažného zařízení je uvedeno v technickém průkazu vozidla v bodě 13 a musí být přísně dodržováno. Zatížení tažného zařízení vždy závisí na vozidle, a proto se může lišit typ od typu. Není relevantní pro nosiče na zadních dveřích. | 36 kg z SL 50 kg 60 kg z SL 75 kg |
| Maximální nosnost | 60 kg (Zatížení kolejnice = max. 30 kg) |
Maximální rozvor kola Popisuje vzdálenost od náboje předního kola k náboji zadního kola.NOTE : V závislosti na rozvoru kola může náboj kola vyčnívat za lištu kola nosiče tažného zařízení. | 130 cm |
Tileable s koly na sobě Úhel složení 60°: dostatečný pro téměř všechny limuzíny, kombi station a SUV. | 60 stupňů |
| Průměr rámu kola | kulaté trubky až do 75 mm nebo Oválná trubice 75 x 45 mm |
| Uzamykatelné | Ano |
| Uzamykatelný přívěs | Ano |
Železniční mezera Obecně popisuje vzdálenost od středu kolejnice kola ke středu kolejnice kola. | 220 mm |
| Vzdálenost od středu tažné koule ke středu první kolejnice jízdního kola | 16 cm |
| Schválení EuroBE / TÜV a DEKRA | Ano |
Maximální šířka kola jízdního kola NOTE : V závislosti na šířce pneumatiky se může stát, že pneumatiky stojí pouze na okrajích kolejnic jízdního kola. | 2,8" (přibližně 7 cm) 4,5" (přibližně 11 0,5 cm)* *s přestavbovou sadou na ozubený pás (volitelné) |
| Kvalitní výrobek vyrobený v Německu | Ano |
Montážní návod X21 S
Příslušenství
- Přepravní taška / X-Serie X21 SČíslo článku 19670
Přepravní taška / X-Serie pro Uebler nosič tažného zařízení X21 S
- Rampa / Řada P a XČíslo článku 19940
Skládací; včetně tašky.
- Distanční podložka s ozubeným pásem pro 1 jízdní koloČíslo článku 19960
Odnímatelné; uzamykatelné; s ochranou z uhlíkových vláken;
Für alle Fahrradrahmen (auch Kastenrahmen) bis 120 x 80 mm. - Distanční podložka s ozubeným páskem pro 2. jízdní kolo (pro nosiče 2 kol)Číslo článku 19970
Odnímatelné; uzamykatelné; s ochranou z uhlíkových vláken;
Pro všechny rámy jízdních kol (včetně krabicových rámů) do rozměrů 120 x 80 mm.
Náhradní díly
- Svorka pro distanční podložkyČíslo článku E1055
19610, 19620, 19630, 19880, 19890, 19900
- Držák registrační značkyČíslo článku E1639
X21 S , X31 S, P22 S , P32 S , F22, F32, F32 XL , F42
- Kryt zadního světla (levý)Číslo článku E1636
X21 S , X31 S, P22 S , P32 S , F22, F32, F32 XL , F42
- Kryt zadního světla (pravý)Číslo článku E1637
X21 S , X31 S, P22 S , P32 S , F22, F32, F32 XL , F42
- Rameno lampy s pantem (levé)Číslo článku E1645
X21 S , X31 S, X21 S -DC, F22, F32, F32 XL , F42
- Rameno lampy s pantem (pravé)Číslo článku E1646
X21 S , X31 S, X21 S -DC, F22, F32, F32 XL , F42
- Sada zadních světelČíslo článku E1625
Včetně ramene lampy, kabelu a zástrčky.
X21 S , F22
- Náhradní klíče (1 sada = 2 kusy)Číslo článku E1550
Prosím o uveďte číslo uzavření.
- Nožní páka pro nosič tažného zařízeníČíslo článku E1662















