
Spojovací prvok nosiča bicyklov Uebler
X21 S
- Počet bicyklov: 2
- Uhol skladania 60 stupňov
- Foldable
- Bez parkovacieho asistenta
Funkcie a obrázky
- Ľahký a kompaktný v zloženom stave, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu a skladovanie.
- Patentovaný pákový zámok
- Koľajnica s kolieskami sa dá ľahko skladať vďaka integrovanej rukoväti
- Mimoriadne pohodlné skladanie nosiča pomocou veľkého nožného pedálu
- Bezpečná preprava takmer všetkých typov bicyklov a elektrobicyklov
- Nízka hmotnosť pre vysoký komfort nosenia a veľké užitočné zaťaženie
- Odnímateľné dištančné podložky s ovládaním jednou rukou
- Prednastavený rýchloupínací uzáver pre jednoduché a bezpečné napnutie držiaka nosiča
- Račňový systém na bezpečné upevnenie pneumatík bicykla, vycentrovaný na koľajnici kolesa
- Dizajnové lampy Serie „Eli“, s nastaviteľnou šírkou
- Zariadenie proti krádeži s rovnakým kľúčom
Technické údaje

Malá skladacia veľkosť 
Extra jednoduchá montáž 
Montáž bez použitia náradia 
Zariadenie proti krádeži 
Kompatibilné s elektrobicyklami

| Technické údaje | X21 S |
|---|---|
| Číslo článku | 15760 |
Počet bicyklov Koľko bicyklov je možné prepravovať na nosiči bicyklov na ťažné zariadenie. | 2 |
| Kompatibilné s elektrobicyklami | Áno |
| Rozmery (ŠVV) | 119 x 77 x 64 cm |
| Rozmery v zloženom stave (ŠVV) | 63 x 24 x 64 cm |
| Hmotnosť | 14 kg |
Maximálne zaťaženie zaťaženie ťažného zariadenia Zaťaženie ťažného zariadenia is je ukazovateľom nosnosti ťažného zariadenia.Registrované zaťaženie ťažného zariadenia nájdete v osvedčení o evidencii vozidla v bode 13 a musí sa prísne dodržiavať. Zaťaženie ťažného zariadenia vždy závisí od vozidla, a preto sa môže líšiť v závislosti od typu. Netýka sa nosičov na zadných dverách. | 36 kg z SL 50 kg 60 kg z SL 75 kg |
| Maximálna nosnosť | 60 kg (Zaťaženie koľajnice kolesa = max. 30 kg) |
Maximálny rázvor bicykla Opisuje vzdialenosť od náboja predného kolesa k náboju zadného kolesa.NOTE : V závislosti od rázvoru bicykla môže náboj bicykla prečnievať za koľajnicu kolesa nosiča ťažného zariadenia. | 130 cm |
Tileable s bicyklami na nohách Uhol skladania 60°: postačujúci pre takmer všetky limuzíny, kombi station , SUV. | 60 stupňov |
| Priemer rámu bicykla | okrúhla rúra do 75 mm alebo 75 x 45 mm oválna trubica |
| Uzamykateľné | Áno |
| Uzamykateľný príves | Áno |
Železničná medzera Vo všeobecnosti opisuje vzdialenosť od stredu koľajnice kolesa k stredu koľajnice kolesa. | 220 mm |
| Vzdialenosť od stredu ťažnej gule k stredu 1. koľajnice bicykla | 16 cm |
| Schválenie EuroBE / TÜV a DEKRA | Áno |
Maximálna šírka kolesa bicykla NOTE : V závislosti od šírky pneumatiky sa môže stať, že pneumatiky stoja iba na okrajoch koľajníc bicykla. | 2,8" (približne 7 cm) 4,5" (približne 11 0,5 cm)* *so súpravou na konverziu ozubeného pásu (voliteľné) |
| Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku | Áno |
Montážny návod X21 S
Príslušenstvo
- Prepravná taška / X-Serie X21 SČíslo článku 19670
Prepravná taška / X-Serie pre Uebler nosič ťažného zariadenia X21 S
- Rampa / Séria P a XČíslo článku 19940
Skladacie; vrátane tašky.
- Dištančná podložka s ozubeným pásom pre 1 bicykelČíslo článku 19960
Odnímateľné; uzamykateľné; s ochranou z uhlíkových vlákien;
Pre všetky rámy bicyklov (vrátane skriňových rámov) do rozmeru 120 x 80 mm. - Dištančná podložka s ozubeným pásom pre 2. bicykel (pre nosiče 2 bicyklov)Číslo článku 19970
Odnímateľné; uzamykateľné; s ochranou z uhlíkových vlákien;
Pre všetky rámy bicyklov (vrátane skriňových rámov) do rozmeru 120 x 80 mm.
Náhradné diely
- Svorka pre dištančné podložkyČíslo článku E1055
19610, 19620, 19630, 19880, 19890, 19900
- Držiak na evidenčné číslo vozidlaČíslo článku E1639
X21 S , X31 S, P22 S , P32 S , F22, F32, F32 XL , F42
- Šošovka zadného svetla (ľavá)Číslo článku E1636
X21 S , X31 S, P22 S , P32 S , F22, F32, F32 XL , F42
- Šošovka zadného svetla (pravá)Číslo článku E1637
X21 S , X31 S, P22 S , P32 S , F22, F32, F32 XL , F42
- Rameno lampy s pántom (ľavé)Číslo článku E1645
X21 S , X31 S, X21 S -DC, F22, F32, F32 XL , F42
- Rameno lampy s pántom (pravé)Číslo článku E1646
X21 S , X31 S, X21 S -DC, F22, F32, F32 XL , F42
- Sada zadných svetielČíslo článku E1625
Vrátane ramena lampy, kábla a zástrčky.
X21 S , F22
- Náhradné kľúče (1 sada = 2 kusy)Číslo článku E1550
Prosím, uveďte číslo uzávierky.
- Nožná páka pre nosič ťažného zariadeniaČíslo článku E1662















