
Priključna naprava za nosilec koles Uebler
i21 Z90-DC
- Število koles: 2
- Kot pregibanja 90 stopinj
- Foldable
- Pomoč pri parkiranju
Zmagovalci testov
ADAC na spletu 04/2025
Značilnosti in slike
- Enostavna in enostavna pritrditev na vlečno kljuko zahvaljujoč patentiranemu hitremu spenjalniku brez vzvoda IQ
- Patentirani, odstranljivi distančniki z enoročnim upravljanjem
- Nove, ekstra široke tirnice za kolesa za širino pnevmatik do 4,5 palcev
- Zložljiva kolesna tirnica in svetlobna enota
- Sistem z ragljo za varno pritrditev koles na tirnico koles
- Priročno aktiviranje funkcije zlaganja z nožno ročico
- Ročica za hitro pritrditev širokega podpornega okvirja
- Naprava proti kraji s podobnim ključem
- Nizka teža za visoko udobje nošenja in veliko nosilnost
Tehnični podatki

Majhna zložljiva velikost 
Zelo enostavna montaža 
Montaža brez orodja 
Naprava proti kraji 
Združljivo z električnimi kolesi

| Tehnični podatki | i21 Z90-DC |
|---|---|
| Št. artikla | 18110-DC |
Število koles Koliko koles se lahko prevaža na nosilcu za kolesa na vlečni kljuki. | 2 |
| Združljivo z električnimi kolesi | Da |
| Dimenzije (ŠVV) | 119 x 72 x 64 cm |
| Dimenzije zloženega (ŠVV) | 61 x 20 ,5 x 69 cm |
| Teža | 13,5 kg |
Največja obremenitev obremenitev vlečne kljuke Obremenitev vlečne kljuke is je pokazatelj nosilnosti vlečne kljuke.Registrirana obremenitev vlečne kljuke je navedena v prometnem dovoljenju pod točko 13 in jo je treba dosledno upoštevati. Obremenitev vlečne kljuke je vedno odvisna od vozila in se zato lahko razlikuje od tipa do tipa. Ni pomembno za nosilce na prtljažnih vratih. | Navpična obremenitev - lastna teža (nosilec vlečne kljuke) = maks. koristna obremenitev Pozor: Upoštevajte največjo nosilnost nosilca za vlečno kljuko. |
| Največja nosilnost | 60 kg (Obremenitev kolesne tirnice = maks. 30 kg) |
Največja medosna razdalja kolesa Opisuje razdaljo od pesta sprednjega kolesa do pesta zadnjega kolesa.NOTE : Glede na medosno razdaljo kolesa lahko pesto kolesa štrli čez kolesno tirnico nosilca vlečne kljuke. | 130 cm |
Tileable s kolesi na sebi 90 ° kot zlaganja: še posebej primerno za vozila z zelo nizkimi zadnjimi vrati (npr. VW T5/T6, Caddy , Mercedes razreda V in podobne izvedbe).Zaradi različnih tipov vlečnih kljuk in njihovih različnih načinov namestitve je priporočljiva poskusna namestitev is , da se zagotovi odpiranje prtljažnih vrat. POZOR: pri kotu zlaganja 90 ° obstaja, odvisno od širine krmila, is možnost, da krmilo kolesa trči v tla. | 90 stopinj |
| Premer okvirja kolesa | okrogle cevi do 115 mm ali 120 x 80 mm pravokotna cev ali kvadratna cev 95 x 95 mm |
| Zaklepljivo | Da |
| Zaklepljiva prikolica | Da |
Železniška vrzel Na splošno opisuje razdaljo od središča kolesne tirnice do središča kolesne tirnice. | 240 mm |
| Razdalja od središča vlečne krogle do središča prve kolesarske tirnice | 20 ,5 cm |
| Odobritev EuroBE / TÜV in DEKRA | Da |
Največja širina koles kolesa NOTE : Glede na širino pnevmatike se lahko zgodi, da pnevmatike stojijo le na robovih kolesarskih tirnic. | 3" (približno 7,6 cm) 4,5" (približno 11 0,5 cm)* *s kompletom za predelavo zobatega traku (neobvezno) |
| Kakovosten izdelek, izdelan v Nemčiji | Da |
Navodila za sestavljanje i21 Z90-DC
Dodatki
- Transportna torba / i-Serie i21 Z / i21 SŠtevilka artikla 25020
Transportna torba / i-Serie za Uebler nosilec za vlečno kljuko i21 Z / i21 S
- Dovozna rampa z naletno ograjo / Serija i, F in HŠtevilka artikla 19950
Zložljivo; vključuje torbo.
Rezervni deli
- Objemka za distančnikeŠtevilka artikla E1055
19610, 19620, 19630, 19880, 19890, 19900
- Račnja (hitra sprostitev)Številka artikla E1887
Račna (hitra sprostitev) posamično
- Zobati jermen (hitra sprostitev)Številka artikla E1888
Dolžina 360 mm
- Račna – kompletna (hitra sprostitev)Številka artikla E1889
vključno z zobatim jermenom 360 mm
- Leča zadnje luči (leva)Številka artikla E1872
i21 , i21 S , i21 Z, i31 , i31 Z , i41 S , i21 -DC, i21 Z-DC , i31-DC , i31 Z-DC , i41 S-DC , F14 , F24 , F34
- Leča zadnje luči (desna)Številka artikla E1873
i21 , i21 S , i21 Z, i31 , i31 Z , i41 S , i21 -DC, i21 Z-DC , i31-DC , i31 Z-DC , i41 S-DC , F14 , F24 , F34
- Priključek za luči (levo)Številka artikla E1903
i21 S , i21 Z, i31 Z , i41 S
- Priključek luči (desno)Številka artikla E1904
i21 S , i21 Z, i31 Z , i41 S
- Nadomestni ključi (1 komplet = 2 kosa)Številka artikla E1550
Prosim, navedite številko zaprtja.














