
X31 S
- Kerékpárok száma: 3
- Hajtási szög 60 fok
- Foldable
- Nincs parkolási segítség
Jellemzők és képek
- Könnyű és kompakt összecsukva, így könnyen kezelhető és tárolható.
- Szabadalmaztatott karzár
- A keréksín könnyen összecsukható az integrált fogantyúnak köszönhetően
- A hordozó rendkívül kényelmes összecsukása egy nagy lábpedállal
- Szinte minden típusú kerékpár és elektromos kerékpár biztonságos szállítása
- Alacsony súly a nagyfokú viselési kényelem és a nagy teherbírás érdekében
- Kivehető távtartók egykezes működtetéssel
- Előre beállított gyorszár a tartókonzol egyszerű és biztonságos megfeszítéséhez
- Racsnis rendszer a kerékpárabroncsok biztonságos rögzítéséhez, a keréksín közepére helyezve
- „Eli” Serie dizájner lámpák, állítható szélességű
- Kulcsos lopásgátló eszköz
Műszaki adatok

Kis összecsukható méret 
Extra egyszerű összeszerelés 
Szerszámmentes összeszerelés 
Lopásgátló eszköz 
E-bike kompatibilis

| Műszaki adatok | X31 S |
|---|---|
| Nr cikk | 15770 |
Kerékpárok száma Hány kerékpár szállítható a vonóhorogra szerelhető kerékpártartón? | 3 |
| E-bike kompatibilis | Igen |
| Méretek (szélesség) | 119 × 77 × 79 cm |
| Méretek összecsukva (WHD) | 63 x 24 x 79 cm |
| Súly | 16,5 kg |
Max. terhelés vonóhorog-terhelés A vonóhorog terhelése is a vonóhorog teherbírását jelzi.A vonóhorog-terhelés a jármű forgalmi engedélyének 13. pontjában található, és azt szigorúan be kell tartani. A vonóhorog terhelése mindig a járműtől függ, ezért típusonként változhat. Nem releváns a csomagtérajtó-tartókra. | 33.5 kg az SL 50 kg-tól 54 kg SL 75 kg-tól |
| Maximális teherbírás | 54 kg (Keréksín terhelés = max. 30 kg) |
A kerékpár maximális tengelytávja Leírja az első kerékagy és a hátsó kerékagy közötti távolságot.NOTE: A kerékpár tengelytávjától függően a kerékpár agya kilóghat a vonóhorog-tartó keréksínjén túl. | 130 cm |
Tileable kerékpárokkal 60°-os összecsukási szög: szinte minden limuzinhoz, station kombihoz és terepjáróhoz elegendő. | 60 fok |
| Kerékpár vázátmérő | akár 75 mm-es kerek cső vagy 75 x 45 mm-es ovális cső |
| Zárható | Igen |
| Zárható utánfutó | Igen |
Vasúti rés Általánosságban a keréksín közepétől a keréksín közepéig mért távolságot írja le. | 190 / 180 mm |
| A vonóhorog közepétől az első kerékpársín közepéig tartó távolság | 16 cm |
| EuroBE / TÜV és DEKRA jóváhagyás | Igen |
A kerékpár maximális kerékszélessége NOTE: A gumiabroncs szélességétől függően előfordulhat, hogy a gumiabroncsok csak a kerékpársínek szélén állnak meg. | 2,8" (kb. 7 cm) 4,5" (kb. 5 cm)* *fogazott szalag átalakító készlettel (opcionális) |
| Németországban készült minőségi termék | Igen |
Összeszerelési útmutató X31 S
Kiegészítők
- Szállítótáska / X-Serie X31 SCikkszám 19680
Szállítótáska /X-Serie Uebler vonóhorog-tartóhoz X31 S
- Rámpa / P és X sorozatCikkszám 19940
Összecsukható; táskát tartalmaz.
- Fogazott szalaggal ellátott távtartó 1 kerékpárhozCikkszám 19960
Levehető; zárható; szénszálas védelemmel;
Minden kerékpárvázhoz (beleértve a dobozvázakat is) 120 x 80 mm-ig. - Fogazott távtartó a második kerékpárhoz (3 kerékpáros szállítóhoz)Cikkszám 19980
Levehető; zárható; szénszálas védelemmel;
Minden kerékpárvázhoz (beleértve a dobozvázakat is) 120 x 80 mm-ig - Abstandshalter mit Zahnband für 3./4. Fahrrad (von Rad zu Rad)Cikkszám 19990
Zárható; karbon védelemmel.
Minden kerékpárvázhoz (beleértve a dobozvázakat is) 120 x 80 mm-ig.
Alkatrészek
- Távolságtartó bilincsCikkszám Art.-Nr. E1055
19610, 19620, 19630, 19880, 19890, 19900
- Rendszámtábla tartóCikkszám E1639
X21 S, X31 S, P22 S, P32 S, F22, F32, F32 XL, F42
- Hátsó lámpa lencséje (bal)Cikkszám E1636
X21 S, X31 S, P22 S, P32 S, F22, F32, F32 XL, F42
- Hátsó lámpa lencséje (jobb)Cikkszám E1637
X21 S, X31 S, P22 S, P32 S, F22, F32, F32 XL, F42
- Lámpakar csuklópánttal (bal)Cikkszám E1645
X21 S, X31 S, X21 S-DC, F22, F32, F32 XL, F42
- Lámpakar csuklópánttal (jobb)Cikkszám E1646
X21 S, X31 S, X21 S-DC, F22, F32, F32 XL, F42
- Hátsó lámpa készletCikkszám E1626
Lámpatartóval, kábellel és csatlakozóval együtt.
X31 S, F32, F32 XL
- Cserekulcsok (1 készlet = 2 darab)Cikkszám E1550
Kérjük, adja meg a zárszámadási számot.
- Lábkar vonóhorog-tartóhozCikkszám Art.-Nr. E1662
















