
i31
- Kerékpárok száma: 3
- Hajtási szög 60 fok
- Foldable
- Nincs parkolási segítség
Tesztgyőztesek
Auto-Bild-24-2022_i31 Elektromos kerékpár 04-2020_i31 ADAC_2019_i31
Jellemzők és képek
- Egyszerű és könnyű rögzítés a vonóhorogra a szabadalmaztatott IQ gyorszárnak köszönhetően, amely kar nélküli és könnyű rögzítést biztosít.
- Szabadalmaztatott, levehető távtartók egykezes működtetéssel
- Új, extra széles keréksínek akár 4,5 hüvelykes gumiabroncsszélességhez
- Összecsukható keréksín és lámpaegység
- Racsnis rendszer a kerekek biztonságos rögzítéséhez a keréksínhez
- A hajtogatási funkció kényelmes aktiválása lábpedállal
- Gyorskioldó kar a széles tartókeret rögzítéséhez
- Kulcsos lopásgátló eszköz
- Alacsony súly a nagyfokú viselési kényelem és a nagy teherbírás érdekében
Műszaki adatok

Kis összecsukható méret 
Extra egyszerű összeszerelés 
Szerszámmentes összeszerelés 
Lopásgátló eszköz 
E-bike kompatibilis

| Műszaki adatok | i31 |
|---|---|
| Nr cikk | 15910 |
Kerékpárok száma Hány kerékpár szállítható a vonóhorogra szerelhető kerékpártartón? | 3 |
| E-bike kompatibilis | Igen |
| Méretek (szélesség) | 118 × 84 × 71 cm |
| Méretek összecsukva (WHD) | 61 x 21 x 76 cm |
| Súly | 16 kg |
Max. terhelés vonóhorog-terhelés A vonóhorog terhelése is a vonóhorog teherbírását jelzi.A vonóhorog-terhelés a jármű forgalmi engedélyének 13. pontjában található, és azt szigorúan be kell tartani. A vonóhorog terhelése mindig a járműtől függ, ezért típusonként változhat. Nem releváns a csomagtérajtó-tartókra. | D-érték = "0 kN" vagy min. "5,3 kN": Függőleges terhelés - önsúly (vonóhorog-tartó) = maximális hasznos teher Figyelem: Tartsa be a vonóhorog-tartó maximális teherbírását. |
| Maximális teherbírás | 54 kg (Kerékterhelés = max. 30 kg) |
A kerékpár maximális tengelytávja Leírja az első kerékagy és a hátsó kerékagy közötti távolságot.NOTE: A kerékpár tengelytávjától függően a kerékpár agya túlnyúlhat a vonóhorog-tartó keréksínjén. | 130 cm |
Tileable kerékpárokkal 60°-os összecsukási szög: szinte minden limuzinhoz, station kombihoz és terepjáróhoz elegendő. | 60 fok |
| Kerékpár vázátmérő | akár 75 mm-es kerek cső vagy 75 x 45 mm-es ovális cső |
| Zárható | Igen |
| Zárható utánfutó | Igen |
Vasúti rés Általánosságban a keréksín közepétől a keréksín közepéig mért távolságot írja le. | {{VÉDETT_28}} / 180 mm |
| A vonóhorog közepétől az első kerékpársín közepéig tartó távolság | 16 cm |
| EuroBE / TÜV és DEKRA jóváhagyás | Igen |
A kerékpár maximális kerékszélessége NOTE: A gumiabroncs szélességétől függően előfordulhat, hogy a gumiabroncsok csak a kerékpársínek szélén állnak meg. | 2,8" (kb. 7 cm) 4,5" (kb. 5 cm)* *fogazott szalag átalakító készlettel (opcionális) |
| Németországban készült minőségi termék | Igen |
Összeszerelési útmutató i31
Kiegészítők
- Szállítótáska / i-Serie i31Cikkszám 19850
Szállítótáska /i-Serie Uebler vonóhorog-tartóhoz i31
- Felhajtórámpa túlfutókorláttal / i és F sorozatCikkszám 19950
Összecsukható; táskát tartalmaz.
- Fogazott szalaggal ellátott távtartó 1 kerékpárhozCikkszám 19960
Levehető; zárható; szénszálas védelemmel;
Minden kerékpárvázhoz (beleértve a dobozvázakat is) 120 x 80 mm-ig. - Fogazott távtartó a második kerékpárhoz (3 kerékpáros szállítóhoz)Cikkszám 19980
Levehető; zárható; szénszálas védelemmel;
Minden kerékpárvázhoz (beleértve a dobozvázakat is) 120 x 80 mm-ig - Abstandshalter mit Zahnband für 3./4. Fahrrad (von Rad zu Rad)Cikkszám 19990
Zárható; karbon védelemmel.
Minden kerékpárvázhoz (beleértve a dobozvázakat is) 120 x 80 mm-ig.
Alkatrészek
- Távolságtartó bilincsCikkszám Art.-Nr. E1055
19610, 19620, 19630, 19880, 19890, 19900
- Hátsó lámpa lencséje (bal)Cikkszám E1872
i21, i21 S, i21 Z, i31, i31 Z, i41 S, i21-DC, i21 Z-DC, i31-DC, i31 Z-DC, i41 S-DC, F14, F24, F34
- Hátsó lámpa lencséje (jobb)Cikkszám E1873
i21, i21 S, i21 Z, i31, i31 Z, i41 S, i21-DC, i21 Z-DC, i31-DC, i31 Z-DC, i41 S-DC, F14, F24, F34
- Rendszámtábla tartóCikkszám E1863
i21, i31 (nem DC változatokhoz)
- Világításcsatlakozás (jobbra)Cikkszám E1866
i21, i31, i21-DC, i31-DC, F14, F24, F34
- Világításcsatlakozás (balra)Cikkszám E1871
i21, i31, i21-DC, i31-DC, F14, F24, F34
- Hátsó lámpa készletCikkszám E1906
Kábellel és csatlakozódugóval együtt (egyenáramú változatokhoz nem)
i21 Z
i21 S
i31
i31 Z
F34 - Hátsó lámpa készletCikkszám E1865
Világításcsatlakozóval, kábellel és dugóval együtt (egyenáramú változatokhoz nem)
i31
F34 - Cserekulcsok (1 készlet = 2 darab)Cikkszám E1550
Kérjük, adja meg a zárszámadási számot.



















